Udělejte radost Vašim nejbližším a kupte jim u nás dárkový voucher!

Netradiční svatební místo pro Váš velký den

Rybník Visílka je už roky místem přírodních svatebních obřadů, krásného párového focení a od nedávné doby i stále více oblíbeným místem netradičního ubytování ve Vodních domcích s výhledem na vodní hladinu.

Areál Vodních domků Rudíkov

Protože dotazů a Vašich přání se množilo, rozhodli jsme se areál přizpůsobit tak, abyste si zde nejen mohli říct své ANO, ale mohli zde prožít nerušeně a uceleně jedny z nejdůležitějších dnů ve Vašem životě.

Jedinečná atmosféra po celý víkend

Naše myšlenka byla od počátku jasná. Celý víkend na to, abyste nasáli atmosféru tohoto netradičního přírodního místa a i přes všechny svatební přípravy měli dostatek času relaxovat pohledem na vodní hladinu.

Ubytování na vodní hladině

Pro Vaši svatbu budete mít k dispozici areál na celý víkend, včetně ubytování v obou vodních domcích pro 4 osoby. Pro ostatní svatebčany můžete využít nedaleké ubytování v obci.

Utulné přírodní prostředí

Areál Vodních domků Rudíkov je schopen pojmout menší svatby do 50 osob. Pro dostatečný komfort svatebčanů, a hlavně Váš, ženicha a nevěsty, bohužel více hostů nedoporučujeme.

Poptat svatební termín

Volitelné

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

Rádi Vám pomůžeme s výběrem těch správných dodavatelů

  • Catering
  • Oddávajícího
  • Fotograf
  • Kameraman
  • Make-up artist
  • Dekoratérku

Sami dobře víme, jak náročné je celou svatbu uspořádat, a tak Vám rádi doporučíme osoby, díky kterým bude Váš svatební den nezapomenutelný.